• 1401/06/30 - 09:26
  • 126
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید نمایندگان بورد تخصصی رشته فیزیک پزشکی جهت راه اندازی رشته تکنولوژی پرتوشناسی(کارشناسی رادیولوژی)

بازدید نمایندگان بورد تخصصی رشته فیزیک پزشکی جهت راه اندازی رشته تکنولوژی پرتوشناسی(کارشناسی رادیولوژی) در دانشگاه علوم پزشکی قم انجام گردید.

نمایندگان بورد پس از بازدید میدانی از دانشکده پیراپزشکی و امکانات آزمایشگاهی و بیمارستان های تابعه، طی جلسه جمع بندی با حضور دکتر حرمتی معاون آموزشی و مسئولین ستادی و دانشکده در خصوص راه اندازی این رشته تبادل نظر کرده و از امکانات فراهم شده تقدیر و تشکر نمودند.

دکتر حرمتی در این جلسه از حمایت ها و پشتیبانی های حوزه ستادی از دانشکده جهت راه اندازی این رشته اعلام نمودند ، هر گونه امکاناتی که نیاز دانشجویان این رشته می باشد قبلا پیش بینی شده و خریداری شده است و قسمت جزئی باقیمانده نیز در حال انجام می باشد،که با توجه به نیاز درمان شهر به فارغ التحصیلان این رشته از نمایندگان این بورد جهت صدور مجوز درخواست همکاری گردید.

وی افزود:دانشگاه علوم پزشکی قم در 40 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری عمومی، دکتری تخصصی، دستیاری تخصصی و دستیاری فوق تخصصی در مجموع حدود2400 نفر دانشجو دارد و طی برنامه ریزی انجام شده در سال تحصیلی جدید حدود 600 دانشجو جذب خواهد شد.

همچنین ایشان بیان داشت معاونت آموزشی قصد دارد بر مبنای سند آمایش سرزمینی آموزش عالی تا سال 1408 تعداد30 رشته جدید به رشته های دانشگاه اضافه نماید.

  • گروه خبری : اخبار معاونت آموزشی
  • کد خبر : 53391

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید