• 1401/08/24 - 11:21
 • 73
 • زمان مطالعه : 1 دقیقه

خبر شورای آموزشی 229

روز سه شنبه مورخ  17/08/1401 جلسه شورای آموزشی دانشگاه با حضور سرپرست معاونت آموزشی و سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی و دیگر اعضا در سالن شهیدمطهری حوزه ریاست برگزار گردید.   

برخی مصوبات جلسه به قرار زیر می‌باشد:

 1. - مقررگردید دانشکده ها نسبت به اجرای کلیه مفاد ماده 26 قانون حمایت از خانواده وجدایی جمعیت در خصوص دانشجویان اقدام نموده وحداکثر مساعدت را مبذول فرمایند
 2. مقرر شد لیست حضور و غیاب دانشجویانی که کارآموزی یا کارورزی دارند توسط آموزش دانشکده ها ومراکز از طریق سامانه سیپاد تهیه گردد و درصورت عدم رعایت این مهم، چنانچه موردی اتفاق بیفتد عواقب آن به عهده آن مرکز/دانشکده میباشد.
 3. - مقررگردید منبعد شورای آموزشی دانشگاه آخرین دوشنبه هرماه برگزارگردد.
 4. - مقررگردید آزمون­های دانشجویان شرکت کننده در مرحله کشوری المپیاد در فاصله یک هفته قبل یا یک هفته بعد از آزمون با هماهنگی استاد مربوطه و واحد آموزش برگزار نگردد.
 5. - مقرر شد کورس بندی و انتخاب لاین دانشجویان رشته پزشکی شرکت کننده در بخش کشوری المپیاد با توجه به نظر دانشجویان با ایشان مساعدت گردد.
 6. - مقرر گردید دانشجوی انتقالی از سایر دانشگاه ها که طبق نامه شماره 619 مورخ 7-2-1401 معاونت آموزشی وزارت متبوع شرایط نقل و انتقال را دارد در بدو ورود پس از کنترل مدارک؛ نظام آموزشی: روزانه و نظام پرداخت شهریه: کاملا رایگان  در سامانه سیپاد ثبت گردد.
 7. - پیرو مصوبه دویست و بیست چهارمین جلسه شورای آموزشی در خصوص اخذ زبان پیش دانشگاهی؛ مقرر گردید چنانچه دانشجو در شرف فراغت از تحصیل، تغییر مقطع یا شرکت در آزمون های جامع است و  درس زبان عمومی را گذرانده، یا درس زبان عمومی را در رشته قبلی گذرانده، دانشجوی انتقالی که در ترم­های گذشته در دانشگاه مبدا درس زبان عمومی را گذارنده از گذراندن درس زبان پیش دانشگاهی معاف گردد. بدیهی است سایر دانشجویان ملزم به رعایت بند 1 مصوبه شورای آموزش 183 می باشند
 • گروه خبری : اخبار معاونت آموزشی
 • کد خبر : 55152

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید