مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
پیوندها
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 1260
بازديدکنندگان امروز: 779
کل بازديدکنندگان: 11154834
بازديدکنندگان آنلاين: 18
زمان بارگزاري صفحه: 0.9204 ثانيه

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم صورت گرفت؛

برگزاری جلسه ستاد دانشجویان شاهد و شورای هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی قمطی مراسمی با حضور دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، جلسه ستاد دانشجویان شاهد و شورای هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر خسرو بیگی مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی قم طی سخنانی ابراز داشت: یکی از وظایف این ستاد رسیدگی به امور خانواده شهدا و فرزندان شاهد و ایثارگر است که این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و وظیفه خود می دانیم.

وی عنوان داشت: 223 دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه علوم پزشکی قم مشغول به تحصیل هستند که اغلب آنها دانشجویان نمونه و فعال در عرصه تحصیلی به شمار می روند.

حجت الاسلام ناظمی معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در این جلسه گفت: برگزاری این جلسات و آن هم در سطح رئیس و معاونان دانشگاه، امر بسیار مهم و موثری است که از مسئولان امر به منظور تشکیل این جلسه قدردانی می کنم.

وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی قم در زمینه توجه به دانشجویان شاهد و ایثارگر اقدامات ارزشمندی انجام داده که همین امر موجب رشد و شکوفایی علمی میان این دانشجویان شده است.

دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم هم در ابتدا به نامه سردار حاج قاسم سلیمانی به مقام معظم رهبری در خصوص نابودی داعش اشاره کرد و گفت: اقدامات مستشاری جمهوری اسلامی در منطقه موجب شد تا این شجره خبیثه از بین رفته و قدرت جمهوری اسلامی به بنیانگذاران داعش که آمریکا و صهیونیست ها و نوکران آنها در منطقه یعنی وهابیون هستند، نشان داده شود.

وی افزود: این امر محقق نمی شد، جز با توجه به فرهنگ ایثار و شهادت که با افتخار باید بگوییم این فرهنگ در بین مسئولان، اساتید و دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی قم و همچنین جامعه پزشکان و پرستاران قابل مشاهده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه باید در ترویج این فرهنگ بکوشیم گفت: رفع مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر از جمله وظایف دانشگاه بوده که همواره بر این امر تاکید داریم.

دکتر ایرانی خواه با تاکید بر الگو بودن جامعه شاهد و ایثارگر گفت: دانشجویان و اساتید شاهد و ایثارگر در دانشگاه، الگو هستند و باید همواره این نقش الگویی خود را ایفا کنند.