اداره خدمات آموزشی
پیوندها
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 1339
بازديدکنندگان امروز: 2310
کل بازديدکنندگان: 10011860
بازديدکنندگان آنلاين: 6
زمان بارگزاري صفحه: 1.3572 ثانيه

دانشجویان گرامی با سلام و آرزوی موفقیت،

برای انجام انتخاب واحد حتما از مرور گر Mozilla Firefox  استفاده نمایید

-  سامانه مدیریت امور آموزشی (sama.muq.ac.ir  (از روز شنبه 18 شهریور ماه الی جمعه 24 شهریور ماه 1396 آماده انتخاب واحد میباشد.

- قبل از ورود به سامانه، لیست واحدهایی را که برای ورودی و رشته شما ارائه شده است، در قسمت ذیل مشاهده نموده و کد ها وگروه های دروس را یادداشت و سپس وارد سامانه شوید .

 چنانچه به هر دلیل، قصد انتخاب واحد از دروسی که برای ورودی یا رشته غیر از ورودی و رشته خود دارید، کد درس مربوطه را از برنامههای ارائه شده ذیل، انتخاب و به همراه گروه درس، در سامانه وارد نمایید و در انتها، گزینه ثبت نهایی دروس را انتخاب نمایید.

دانشجویان ورودی مهر 1396 نیاز به انجام مراحل انتخاب واحد ندارند.

لیست و برنامه ارائه دروس در نیمسال اول سال تحصیلی 96-1395

دانشکده پزشکی

دروس ارائه شده رشته پزشکی

دانشکده دندانپزشکی

دروس ارائه شده رشته دندانپزشکی

دانشکده پرستاری و مامایی

دروس ارائه شده رشته پرستاری

دروس ارائه شده رشته کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس

دروس ارائه شده رشته مامایی

دانشکده بهداشت

دروس ارائه شده رشته بهداشت محیط

دروس ارائه شده رشته بهداشت حرفه ­ای

دروس ارائه شده رشته بهداشت عمومی

دروس ارائه شده رشته آموزش بهداشت

دانشکده پیراپزشکی

دروس ارائه شده رشته اتاق عمل

دروس ارائه شده رشته هوشبری

دروس ارائه شده رشته علوم آزمایشگاهی

دروس ارائه شده رشته فوریت­های پزشکی

دانشکده طب سنتی

دروس ارائه شده رشته طب سنتی

دانشکده سلامت و دین

دروس ارائه شده رشته  تاریخ علوم علوم پزشکی  -کارشناسی ارشد

توضیحات:

بر اساس ماده 3 آیین­نامه آموزشی، عدم مراجعه دانشجو برای انتخاب واحد بدون اطلاع و عذر موجه به منزله ترک تحصیل است و دانشجو اخراج خواهد شد. بدیهی است عذر موجه باید به تأیید دانشکده و دانشگاه برسد.

- مسؤولیت صحت دروس درج شده در سامانه آموزشی، رعایت پیشنیاز دروس، رعایت سقف واحد مجاز، عدم تداخل ساعات کلاس و نیز عدم تداخل زمان امتحان با شما دانشجوی عزیز بوده و موجب برخورد قانونی خواهد شد. همچنین، جهت اخذ واحد با سایر رشتهها و گروههای آموزشی (حتی دروس عمومی)، لازم است با دانشکده و مدیر گروه مربوطه، هماهنگی لازم به عمل آمده باشد.

لذا، ضمن دقت در انجام مراحل انتخاب واحد و اطمینان از ثبت دروس، پس از اتمام زمان حذف و اضافه (دو هفته پس از شروع نیمسال)، نسخه چاپی از واحدهای انتخابی خود تهیه و به تأیید استاد محترم مشاور خود برسانید.

- چنانچه در ورود به سامانه انتخاب واحد با مشکل مواجهید، ممکن است به یکی از دلایل زیر باشد. لذا، لازم است در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید تا امکان انجام انتخاب واحد در مهلت قانونی برای شما فراهم گردد.

قابل توجه

·    دانشجویان اتباع خارجی که نسبت به ارائه روادید تحصیلی خود اقدام ننمودهاند.

·     دانشجویانی که موظف به پرداخت شهریه بوده و به دانشگاه، بدهکار میباشند.

·     دانشجویانی که متقاضی میهمانی یا انتقال به سایر دانشگاه­ها بوده­اند و تاکنون، در خصوص موافقت یا مخالفت دانشگاه مقصد، تعیین تکلیف نشده است. این دانشجویان برای انجام انتخاب واحد، موظفند نامه مخالفت دانشگاه مقصد با تقاضای مربوطه را به دانشگاه ارائه نموده و یا به صورت کتبی، از درخواست خود اعلام انصراف نمایند.

·     دانشجویانی که در نیمسال گذشته مشروط بوده و یا با افت تحصیلی (کاهش معدل بیش از 2 نمره در میانگین نسبت به میانگین نیمسال قبل، مواجه بودهاند. این دانشجویان لازم است قبل از انتخاب واحد، به اداره مشاوره دانشجویی واقع در ساختمان معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه مراجعه نمایند.

 

 

ورود به سامانه  سما

                      

 موفق باشید