ساختار معاونت
لینکهای مرتبط

معاونت های آموزشی دانشگاه

 

مرکز امور هیأت علمی وزارت بهداشت

 

 

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 2445241
بازديدکنندگان امروز: 301
کل بازديدکنندگان: 12068795
بازديدکنندگان آنلاين: 3
زمان بارگزاري صفحه: 1.1250 ثانيه
اخبار > جلسه شورای آموزشی 196


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای آموزشی 196

اهم مصوبات:

1-     پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص گنجاندن دو واحد درسی شناخت محیط زیست به صورت میان رشته ای در زمره دروس اختیاری دانشجویان پزشکی ، پیراپزشکی و ... بررسی و با نظر موافق به کمیته برنامه ریزی درسی ارجاع شد.

2-     ظرفیت پذیرش اتباع غیرایرانی به صورت آزاد( با پرداخت شهریه) در سال تحصیلی 99-1398 به شرح ذیل مصوب شد و مقرر شد پذیرش طبق شیوه نامه اتباع مصوب هیات امنا مورخ 5-6-97 انجام گیرد.


دانشکده

رشته

تعداد

پزشکی

پزشکی

10

دندانپزشکی

دندانپزشکی

3

پرستاری و مامایی

پرستاری

3

مامایی

2

بهداشت

محیط

5

حرفه ای

5

عمومی

0

پیراپزشکی

اتاق عمل

3

علوم آزمایشگاهی

4

هوشبری

3

6- حداقل رتبه های کشوری کنکور سراسری سال 1397 – علوم پزشکی قم به شرح ذیل بررسی شد و مقرر شد دانشجویانی که در همان نیمسال­های اول تحصیل مشکلات آموزشی و افت تحصیلی داشتند جهت بررسی وضعیت تحصیلی از سوی دانشکده به شورای آموزشی معرفی گردند.

7-     شروط تمدید ماموریت آموزشی اعضای هیات علمی به شرح پیوست مصوب شد و مقرر شد ماموریت اساتید در رشته هایی که مورد نیاز دانشگاه نیستند تمدید نگردد.  

8-     گزارش بررسی لیست 2.5 درصد برتر پذیرفته شدگان آزمون های علوم پایه و پیش کارورزی اسفندماه 1397 که مقرر بود در این جلسه  توسط دانشکده پزشکی مطرح گردد جهت بررسی های بیشتر به جلسه شورای آموزشی آتی موکول شد.

9-     با درخواست دانشکده پیراپزشکی  مبنی بر طراحی و اجرای آزمون جامع قبل از ورود به دوره کارآموزی در عرصه رشته علوم آزمایشگاهی به صورت آزمایشی برای یک دوره بدون تاثیر در ورود به دوره کارآموزی موافقت شد.

10-  با درخواست دانشکده پیراپزشکی  مبنی بر ایجاد پایگاه آموزشی بر اساس استانداردهای سازمان اورژانس کشور موافقت و هماهنگی با مرکز اورژانس و پیگیری های بعدی به دانشکده پیراپزشکی واگذار شد.

11-  با درخواست همکاری دوجانبه از سوی دانشگاه خاتم النبیین افغانستان برای یک دوره یک ساله استاجری با پرداخت شهریه موافقت شد. مقرر شد امکانات رفاهی، خوابگاهی ، تغذیه و ... در تفاهم نامه قید گردد و این هزینه ها توسط معاونت دانشجویی برآورد گردد و در نهایت با نظر موافق به شورای دانشگاه ارجاع شد.

 

 

  

 


١٤:٤٢ - دوشنبه ١٤ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣٢٣٦    /    تعداد نمایش : ٢٧٤خروج