ساختار معاونت
لینکهای مرتبط
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 2504745
بازديدکنندگان امروز: 210
کل بازديدکنندگان: 12340646
بازديدکنندگان آنلاين: 2
زمان بارگزاري صفحه: 0.7655 ثانيه
اخبار > دویست و دومین جلسه شورای آموزشی دانشگاه


  چاپ        ارسال به دوست

دویست و دومین جلسه شورای آموزشی دانشگاه

مذاکرات و مصوبات :

1-     در خصوص تبیین آیین نامه داخلی معرفی به استاد مقاطع مختلف تحصیلی پیشنهادات دانشکده ها  و اداره خدمات آموزشی مطرح شد و مقرر شد شیوه نامه نهایی بررسی و در جلسه آتی مطرح گردد.

2-     با انتقال تشکیلات گروه مامایی به دانشکده پزشکی موافقت شد و مقرر شد مدیریت آن همچنان با دانشکده پرستاری و مامایی باشد.

3-     نیمرخ دروس مقدمات بالینی ، کارآموزی و کارورزی برای ورودی های  96 به بعد، برنامه ریزی دروس نیمسال دوم 99-98 دانشجویان پزشکی ورودی 96 به بعد و مشکلات و چالشهای اجرای برنامه تدوین شده 5 نیمسال علوم پایه طرح و بررسی گردید و مقرر شد معیار معدل مجاز برای شرکت در آزمون علوم پایه تا پایان ترم 4 باشد و معدل علوم پایه در ترم 5 شرط شرکت در آزمون علوم پایه نباشد و نیز پیشنهاد شد شرح حال و معاینه فیزیکی ابتدای مقدمات بالینی (مهرماه) و کارآموزی شرح حال و معاینه فیزیکی در پایان دوره (بهمن ماه) ارایه گردد.

4-     نظر مخالف مدیر گروه محترم گروه داخلی در خصوص پذیرش درخواستهای معرفی به استاد دروس داخلی (گوارش/تنفس/غدد/روماتولوژی/خون/کلیه) (صورتجلسه 73 شورای آموزشی دانشکده پزشکی ) به دلیل جلوگیری از برگزاری آزمون غیر استاندارد بررسی شد و پیشنهاد شد دانشجویان بصورت مشروط با یک یا دو درس (بعضی از دانشجویان دو درس افتاده اند) وارد بالین شوند و در موعد مقرر در آزمون استاندارد آن شرکت کنند. 

5-     مقرر شد ارزیابی دوره کارآموزی و کارورزی پزشکی با هماهنگی مرکز مطالعات و دانشکده پزشکی به صورت ماهیانه انجام شود .

6-     به گروه بندی استاندارد دانشجویان در واحدهای درسی آزمایشگاه و کارآموزی با الزام به کاهش حداکثری حق التدریس و عدم کاهش کیفیت آموزش تاکید شد .

7-     در خصوص جذب دانشجوی خارجی به صورت مستقل از نیمسال دوم هر سال تحصیلی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی مقرر شد توسط امور بین الملل مباحثی مانند حق الزحمه اساتید و دیگر مسائل در دانشگاه های دیگر و در خصوص فضای فیزیکی با دانشکده پزشکی بررسی گردد  و در جلسه آتی مطرح گردد.

 

 


 


١١:٥٥ - سه شنبه ١٥ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٣٥١٧٢    /    تعداد نمایش : ١٥٥خروج