ساختار معاونت
لینکهای مرتبط
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 2482305
بازديدکنندگان امروز: 982
کل بازديدکنندگان: 12235218
بازديدکنندگان آنلاين: 3
زمان بارگزاري صفحه: 0.9531 ثانيه
اخبار > دویست و چهارمین جلسه شورای آموزشی دانشگاه


  چاپ        ارسال به دوست

دویست و چهارمین جلسه شورای آموزشی دانشگاه

اهم مذاکرات و مصوبات جلسه به قرار زیر می‌باشد:

1-     بررسی نقطه نظرات گروه های آموزشی دندانپزشکی در خصوص نامه شماره 2514 مورخ 2/11/1398 دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت متبوع و نظرات اعضای هیات علمی دانشکده دندانپزشکی

2-     در خصوص مغایرت بند 1 و 3 مصوبات شورای پژوهشی دانشکده پزشکی با آیین نامه های آموزشی مقرر شد از وزارت متبوع استعلام گردد.

3-      مصوبه هفتاد و چهارمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی مورخ 10/9/1398 در خصوص موارد ذیل بررسی شد و مقرر گردید در شورای پژوهشی دانشگاه مطرح گردد.

·         انجام پایان نامه به صورت گروهی جهت دوره های دکتری عمومی

·         انتشار الکترونیک پایان نامه ها و اجتناب از انتشار نسخ متعدد کاغذی

4-     وضعیت تحصیلی دانشجویان غیرایرانی بدون آزمون سراسری ( با پرداخت شهریه ) (دانشجویان غیرایرانی که دارای پدر و مادر غیرایرانی هستند اما در ایران متولد شده اند یا دیپلم خود را از کشور ایران دریافت نموده اند). طبق شیوه نامه 37036 مورخ 31/4/1394 مصوب وزارت علوم مبنی بر اینکه این دسته از دانشجویان در صورت علاقمندی برای ورود بدون آزمون پس از خروج قطعی از اقامت خانواده و ایران از کشور خارج شده و بعد از حضور شش ماهه در کشور متبوع به عنوان دانشجوی آزاد ثبت نام نمایند. مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد داوطلبانی که برخلاف این شیوه نامه تاکنون پذیرش شده اند به تحصیل خود ادامه دهند و در خصوص بعد از این در هیات امنای دانشگاه مطرح و تصمیم گیری شود. 

5-     رتبه­های کنکورسراسری  سال 98 دانشگاه علوم پزشکی قم که طبق نامه شماره 7410 مورخ 20/12/1398 معاون محترم آموزشی وزارت متبوع ارسال گردیده بود مورد بررسی قرار گرفت.

6-     نامه شماره 126 مورخ 19/01/1399 در خصوص فرایندهای آموزشی دانشگاه در نیمسال جاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

7-     در خصوص چگونگی فعالیت آموزشی کارورزان از ابتدای اردیبهشت ماه (کشیک یا انجام مورنینگ، راند و درمانگاه ) مقرر گردید گروه مربوطه با هماهنگی دانشکده پزشکی تصمیم گیری نماید.

8-     با درخواست برخی دانشجویان مبنی بر اضافه کردن برخی دروس به لیست انتخاب واحد نیمسال جاری مخالفت شد.

 

 

 


 


١٣:٢٣ - چهارشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٩٤٤    /    تعداد نمایش : ١٥٦خروج